پیوندهای جدید

این صفحه شامل آخرین پیوندهایی است که به "زنجیره سبز" اضافه شده است.

   10 نظر:

   ناشناس گفت...

   سلام
   من مدیر وبلاگ ( وی ) هستم
   که لطف کردین و وبلاگ من رو به این لیست اضافه کردین
   من هم آدرس وبلاگ شما رو در صفحه اول وبلاگم اضافه کردم
   فقط یک در خواست داشتم ازتون و اون هن این هستش که نام وبلاگ من رو با نام سرباز سبز به لیستتون اضافه کنید
   با تشکر از شما

   شمارش معکوس گفت...

   سلام دوست سبزم.لینک رو اصلاح کن.سبز باشی.

   جرس زنیوز گفت...

   با سلام
   در صورت تمایل ما را لینک نمایید
   با نام مطبوعات جرس
   http://jarasnews-90.blogspot.com/

   جرس نیوز گفت...

   شکوری راد:به دولت و شورای نگهبان اعتمادنداریم /مطمئن باشید خاتمی همیشه در کنار مردم خواهد ماند

   پاسخ دکتر علی شکوری راد به خوانندگان وبلاگ خود:/ما به این دولت و این شورای نگهبان اعتماد نداریم و اگر اینها بخواهند به سیاق گذشته انتخابات برگزار کنند و نظارت مردمی موثر بر کار آنها نباشد، شرکت در انتخابات بی معنی است. مطمئن باشید خاتمی همیشه در کنار مردم خواهد ماند و حتی برای خودش هم تصمیمی نمی گیرد که مخالف نظر اکثریت یا مصلحت اصلاح طلبان باشد چه برسد بخواهد برای خود آنان تصمیمی بگیرد یا نظری بدهد. علاوه بر این، نظر و تصمیم خاتمی در حالی که سمت حکومتی ندارد اگر مورد پذیرش اصلاح طلبان و مردم قرار نگیرد محل اثر نخواهد داشت. مطمئن باشید خاتمی همیشه در کنار مردم خواهد ماند و حتی برای خودش هم تصمیمی نمی گیرد که مخالف نظر اکثریت یا مصلحت اصلاح طلبان باشد چه برسد بخواهد برای خود آنان تصمیمی بگیرد یا نظری بدهد. این بخشی از پاسخ دکتر علی شکوری راد به خوانندگان وبلاگ خود هست که با مطرح کردن سوالی در خصوص شرکت در انتخابات دکتر شکوری راد نیز در متنی کوتاه پاسخ جامعی را برای مخاطبین منتشر نموده است. ایشان در بخش دیگری از پاسخ خود در خصوص برخی از عملکردهای سید محمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری این چنین توضیح داده است که: آقای خاتمی روزی درون حاکمیت بود و مسئولیت اجرائی داشت. ناگزیر بود تصمیماتی بر خلاف میلش بگیرد تا شیرازۀ امور از دستش در نرود و هرج و مرج ایجاد نشود.

   جرس نیوز گفت...

   ناگفته های زندان خانگی در گفت و گو با خانم نواب صفوی مادر زهرا رهنورد+عكس


   کلمه- زهرا صدر: «خانه‌ی موسوی و رهنورد را به زندانی با دیوارهای بلند آهنی برای آنها تبدیل کردند.» این، مشاهدات برخی از کارمندان نهاد ریاست جمهوری، پزشکان و بیماران بیمارستان شهید شوریده است که روبه‌روی کوچه اختر قرار دارد؛ کوچه‌ای که منزل موسوی در آن واقع شده است.
   یاد آر روزهای سردی را که دلگرم بودیم بانوی سبزی که گاه مخفی و بیشتر پس از درگیر شدن با مامورین امنیتی از خانه بیرون می زد و با هزار زحمت، خودش را به جمع های منتظر می رساند.
   رهنورد برای اصرارش بر حق جویی، برای مبارزه بر تبعیض ها ، برای قرآن پژوهی اش، محبوبیتش بارها به باد تهمت وتوهین گرفته شد. هنوز زمان طولانی نگذشته است از آن روزی که درصحن دانشگاه الزهرا، به ناروا روسری از سرش کشیدند. در صحن علنی مجلس عکسهای خصوصیش را پخش کردند. سالها اجازه چاپ کتابهایش را ندادند با اندیشه اش به ستیز پرداختند در طول مبارزات جنبش سبز. با گاز فلفل و اشک آور به او حمله ور گشتند، با ضربات باتوم کبودش کردند یا در خیابان برسر او تاختند و و بی ادبانه به سوال و بازجوییش کشیدند. دست آخر چه سبک فکرانه بعداز چندین بار تهدید بر اخراج، از ورودش به دانشگاه تهران جلو گیری کردند بعد از آنهم چنانکه رسمشان بود و هست، به دروغ پردازیهای خود در این زمینه ادامه دادند و از این طریق به آرام کردن دلهای بیمار خود پرداختند.

   کوروش گفت...

   درود
   لطفن وبلاگ «سبزیم و بیشماریم» را نیز به لیست خود اضافه کنید ...
   http://sabze30a30.blogspot.com

   جرس نیوز گفت...

   خط و نشان رهبر - فیلم مستند بی‌بی‌سی + دانلود

   تولبار جنبش سبز گفت...

   سلام دوستان
   بنده ادمین تولبار جنبش سبز هستم
   دامین قبلی تولبار جنبش سبز منقضی شده است
   لطفا سریعا آدرس سایت تولبار را به آدرس زیر تغییر دهید:
   http://JonbeshSabz.toolbar.fm
   موفق و پیروز باشید

   Daftar-e-Sabz گفت...

   با سلام
   دوست عزیز به علت هک کامل وبلاگ های ما لطفا وبلاگ های "دفتر سبز ایران" و "کمپین کار عملی سبز" را از لیست حذف کرده و لینک دفتر سبز ایران را با http://daftar-e-sabz-camp.blogspot.com/ تعویض بفرمایید.
   با تشکر دفتر سبز ایران

   جرس نیوز گفت...

   پاسخ محمد خاتمی به مردم در رابطه با شرکتش در انتخابات 15اسفند1390 ساعت3:29بعدازظهر
   http://jarasnews-green29.blogspot.com

   ارسال یک نظر

    
   x

   با ما همکاری کنید

   در صورت مشاهده هرگونه خرابی پیوند ها در فهرست سایت ها و وبلاگ های "زنجیره سبز" ، در اسرع وقت به ما گزارش دهید